Єдина Країна! Единая Страна!Центр “Натхнення” | Кіровоградський кібернетико-технічний коледж

Центр “Натхнення”

Центр естетичного виховання «Натхнення» – це унікальна можливість для кожної дитини або студента збагатити свій внутрішній світ, розвинути, розкрити та вдосконалити власні творчі здібності, корисно і цікаво провести вільний час, знайти нових друзів.

Всі творчі об’єднання працюють для молоді та учнів з усього міста безкоштовно. Тут справжні господарі – молодь: вони пропонують, планують, проводять свята, акції, концерти. Кожного року вихованці центру приймають участь в місцевих, регіональних та всеукраїнських конкурсах, займають призові місця.

До кожного вихованця викладачі центру використовують індивідуальний підхід, сучасні методики та технології, адже кожен з вихованців — унікальна , неповторна особистість.

  “Натхнення” в соціальній мережі “Вконтакті”

 

Рекомендуємо:

Архів

Всі права захищені. © 2012-2018 Кіровоградський кібернетико-технічний коледж.
Копіювання матеріалу з сайта лише з дозволу адміністрації.
Яндекс.Метрикаключевые слова: Кіровоградський коледж, кібернетико-технічний коледж, коледж, ККТК, Кіровоград, КТККіровоградський кібернетико-технічний коледж kktk.kr.ua, Интернет-магазин poly-kancler.kr.ua, Спілка підприємців в Кіровограді kirspilka.kr.ua, Идеи на медицинскую тематику medtehideas.com.ua, Интернет-магазин poly-kancler.com.ua, Теософия в Кировограде theosophy.kr.ua, Кіровоградський інститут розвитку людини vmurol.kr.ua