Єдина Країна! Единая Страна!Наш перший директор | Кіровоградський кібернетико-технічний коледж

Наш перший директор

   У вересні 1991 року рішенням Кіровоградської міської ради № 220 було відкрито багатопрофільний навчально-виховний комплекс кібернетико-технічний коледж. Це були нелегкі часи перебудови, але з ініціативи Віктора Олексійовича Пояркова та за підтримки міського голови Василя Георгійовича Мухіна, начальника міського управління освіти Віктора Павловича Дриги було відкрито перший в Кіровоградській області та в Україні заклад нового типу.

   Поярков був автором багатьох нормативних актів, які регулювали життя закладу. Цей муніципальний навчальний заклад був визнаний Міністерством освіти України та набув статусу експериментального наказом №456 від 21.12.1993 року «Про створення експериментального навчально-наукового педагогічного комплексу». З вересня 1994 року цей навчальний заклад набуває сучасної структури, до якого входили 28-й ліцей, Центр естетичного виховання «Натхнення», Кіровоградський кібернетико-технічний коледж, спортивний клуб «Шанс» та консультаційно-методичний центр.

   Віктора Олексійовича Пяркова можна вважати автором дистанційної освіти. У 1999 році ще не вживали навіть визначення «дистанційна освіта», а він відкрив перший консультаційний пункт у місті Знам’янка.

   Як педагог, Віктор Олексійович не просто крокував у ногу з часом, а реально створював авторські проекти. У Навчально-науковому педагогічному комплексі в 2000 році було створено лабораторію маркетингу та відділення сучасних тестових технологій.

   Цей процес набував розвитку до 2004 року, і, як наслідок, було відкрито сім консультаційних пунктів, що дало можливість не на словах, а ділом наблизити якісну фахову освіту для сільських дітей.

   Це основні досягнення Пояркова як адміністратора, але не можна не помічати його людських якостей. Більшість студентів Віктор Олексійович знав на ім’я, а ще він щиро вболівав за всі їхні досягнення. Багато світлин, які стали вже історією, демонструють його емоції під час спортивних змагань, конкурсів. Він завжди знаходив можливість відправити у творчі відрядження як викладачів, так і студентів.

   За час керівництва Пяркова захистилась велика кількість педагогів, які отримували найбільше сприяння з його боку.

   А ще Віктор Олексійович був великим прихильником студентської самодіяльності. Театр національного костюму був предметом його любові і гордості. Коли цей колектив брав участь у ІІІ Всеукраїнській виставці інноваційних технологій, він особисто приїхав вболівати за студентів, і коли діти на першому виступі побачили директора в першому ряду глядачів, їх виступи стали ще більш запальні, як результат – колектив отримав звання лауреата конкурсу.

   Небайдужість Віктора Олексійовича Пояркова до всіх процесів збирала навколо себе багатьох людей, різних за віком та за уподобаннями. Він любив співати, відпочивати разом з колективом, але робота завжди залишалась на першому місці.

 

Рекомендуємо:

Архів

Всі права захищені. © 2012-2018 Кіровоградський кібернетико-технічний коледж.
Копіювання матеріалу з сайта лише з дозволу адміністрації.
Яндекс.Метрикаключевые слова: Кіровоградський коледж, кібернетико-технічний коледж, коледж, ККТК, Кіровоград, КТККіровоградський кібернетико-технічний коледж kktk.kr.ua, Интернет-магазин poly-kancler.kr.ua, Спілка підприємців в Кіровограді kirspilka.kr.ua, Идеи на медицинскую тематику medtehideas.com.ua, Интернет-магазин poly-kancler.com.ua, Теософия в Кировограде theosophy.kr.ua, Кіровоградський інститут розвитку людини vmurol.kr.ua