Єдина Країна! Единая Страна! Коледж очима студентів | Кіровоградський кібернетико-технічний коледж

Освіта майбутнього

    Закінчуючи школу, кожний випускник опиняється перед вибором. Як не помилитися? Як обрати професію дійсно потрібну і конкурентно спроможну на ринку праці? Я, як і кожен випускник, довго думав, куди пити вчитися, ,  порадився із знайомими і, нарешті, вирішив – це кібернетико-технічний коледж. Сама назва говорить про заклад європейського типу. Освіта, яку тут надають, відкриває великі перспективи для подальшого навчання і працевлаштування за кордоном. Я не помилився, вибираючи цей заклад, адже багато знайомих пройшли саме цей шлях і на даний час працюють в країнах Європи. А базові знання вони отримали в цьому коледжі. Дехто говорить, що головне здобути будь-яку освіту,  а там буде видно. Кому потрібний пластиковий папірець, якщо немає знань і навиків, хто за кордоном зацікавиться  таким працівником?

Читать полностью

Євгеній Дикусар, П-31

   Хочу поділитися своїми враженнями про Кіровоградський кібернетико-технічний коледж. Я навчаюся на 3-му курсі ККТК за спеціальністю «Розробка програмного забезпечення». І не стільки не жалкую про це.

Читать полностью

Студенти групи П-31 (Арнаутова Катерина, Гасс Микола, Коваль Владислав)

Ba9pvaj4b7k  Наш навчальний заклад (ККТК) цілком відповідає всім критеріям навчання. Вступивши до коледжу у 2013 році, ми були дуже задоволені викладацьким колективом і тим, як цікаво вони доносили до нас інформацію. Ми одразу захопилися професією програміста, адже нам допомогли навчитися програмувати різними мовами, навіть якщо щось не виходило, завжди нам все детально пояснювали викладачі.

Читать полностью

 

Рекомендуємо:

Архів

Всі права захищені. © 2012-2018 Кіровоградський кібернетико-технічний коледж.
Копіювання матеріалу з сайта лише з дозволу адміністрації.
Яндекс.Метрикаключевые слова: Кіровоградський коледж, кібернетико-технічний коледж, коледж, ККТК, Кіровоград, КТККіровоградський кібернетико-технічний коледж kktk.kr.ua, Интернет-магазин poly-kancler.kr.ua, Спілка підприємців в Кіровограді kirspilka.kr.ua, Идеи на медицинскую тематику medtehideas.com.ua, Интернет-магазин poly-kancler.com.ua, Теософия в Кировограде theosophy.kr.ua, Кіровоградський інститут розвитку людини vmurol.kr.ua