Єдина Країна! Единая Страна! Центр “Натхнення” | Кіровоградський кібернетико-технічний коледж

Гуток «Право і Я»

Важливим елементом у структурі юридичної освіти та виховання у Центрі естетичного виховання «Натхнення» є гурток «Право і Я». Основною метою роботи гуртка є перетворення права на важливий регулятор життя і поведінки молоді в умовах їх швидкої соціалізації. Гурток працює з вересня 2005 року і рекомендується для поглибленого вивчення правознавства, де кожен бажаючий має змогу отримати додаткову безкоштовну освіту.

Заняття спрямовані на аудиторію – молодь віком від 10 до 25 років, з метою розвитку їх правової і громадянської компетентності, підвищення рівня правової свідомості, правової культури та деліктоздатності.

Відвідуючи заняття гуртка «Право і я» Ви зможете:

– використовувати правові знання для реалізації і захисту своїх прав, свобод та законних інтересів;

– об’єктивно аналізувати суспільно-політичні події в Україні та світі;

– використовувати знання при аналізі та розв’язанні конкретних життєвих ситуацій;

– критично мислити, вести аргументовано та толерантно дискусію;

– активно приймати участь у суспільно-політичному житті;

– відповідати за свої вчинки.

Вихованці гуртка приймають участь у міських, обласних та всеукраїнських конкурсах з метою популяризації діяльності ЦЕВ «Натхнення» та правових знань.

Читать полностью

Гурток сучасної української пісні

З моменту заснування Центру естетичного виховання «Натхнення» був створений гурток сучасної української пісні. Керівником гуртка є Бадеха Вікторія Андріївна випускниця Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка мистецького факультету, акомпаніатором гуртка – Забродній Андрій Сергійович.

Діяльність гуртка спрямована на виховання гармонійно розвинутої особистості, ознайомлення вихованців з кращими зразками світової музичної культури, формування музично-естетичного смаку, розширення загального світогляду, надання гуртківцям відповідних знань для виконання пісень у сучасному стилі.

До кожного гуртківця здійснюється індивідуальний підхід з урахуванням “смаків” вихованця, світогляду та вокальних здібностей.

Під час заняття формуються основні вокальні навички, зникають дефекти мови, розвиваються звуковисотний слух, чистота інтонування, почуття ритму і на основі цього розучуються, художньо виразно виконуються музичні твори.

Під час заняття керівник підтримує та заохочує прагнення гуртківців до самостійного музикування та створення власних пісень. Під час занять, вихованці пробують себе на сцені та оволодівають основними навичками сценічної майстерності.

Надзвичайно корисним для творчого розвитку творчих і виконавських здібностей дітей є участь у оглядах, конкурсах, концертах та знайомство і обмін досвідом з іншими виконавцями сучасної естрадної пісні.

Вихованці гуртка беруть активну участь у міських концертах та конкурсах і мають на своєму рахунку чимало подяк, грамот та дипломів.

 

Читать полностью

Театр національного костюму «Натхнення»

Творче об’єднання «Театр національного костюму «Натхнення» працює від 2005 року. Керівником гуртка та хореографом-постановником є Іваниця Ольга Флоріанівна, випускниця Кіровоградського педагогічного інституту ім. О.С.Пушкіна музично-педагогічного факультету.

«Театр національного костюму «Натхнення» допомагає привернути увагу молоді до традиційної української культури шляхом демонстрації класичного народного костюму різних регіонів під акомпанемент сучасних популярних мелодій, що зберігають українське забарвлення. Таким чином підкреслюється органічність поєднання народних мотивів, традицій із сьогоденням.

«Театр національного костюму «Натхнення» покликаний сформувати у молоді бережливе ставлення до національного костюму, традицій. Функціонування цього колективу має на меті виховати у дітей культуру ходи, здорового способу життя, естетичний смак в одязі, а також дати ґрунтовні теоретичні знання про історію розвитку українського національного костюму та особливості його регіональних різновидів.

Досягнення та результатами діяльності колективу «Театру національного костюму «Натхнення» є популяризація української національної культури, звичаїв, обрядів через демонстрацію композицій та показ вистав.

Під час фестивалю фольклорних колективів на Різдво творчий колектив Театру зробив спробу поєднати народний костюм із сучасними мелодіями Руслани та групи «ВВ», що мало успіх у глядачів. Також колектив був запрошений на Всеукраїнський фестиваль дитячого кіно та телебачення «Кришталеві джерела». Загалом, за роки існування творчого об’єднання «Театр національного костюму «Натхнення» він брав участь у багатьох проектах та фестивалях, де завжди достойно представляв навчальний заклад та мав власне обличчя. Так, одним із особливих досягнень колективу є звання Лауреата ІІІ Всеукраїнської виставки нових технологій виховання у номінації «Інновації у вихованні молоді». Коли міністр освіти і науки Станіслав Ніколаєнко вручив нагороди переможцям – це був не випадковий приз, а закономірне визнання наполегливої праці. Влітку 2009 року колектив отримав чергову нагороду – диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського фольклорного фестивалю «Купальські роси». Сучасне звучання мелодій і демонстрація національних костюмів подобаються всім, незалежно від віку.

Не обійшовся без гуртківців і Всеукраїнський проект «Майдан’S» 2011 року, у якому збірна команда нашого міста посіла перше місце і здобула для Кіровограда почесне звання танцювальної столиці України.

За період існування творчого колективу здійснено багато постановок, які демонструються на концертах та фестивалях міського, обласного та всеукраїнського рівнів. За належних умов для роботи результати діяльності «Театру національного костюму «Натхнення» будуть лише покращуватися та приносити чергові перемоги та задоволення учасникам і глядачам.

Читать полностью

 

Рекомендуємо:

Архів

Всі права захищені. © 2012-2018 Кіровоградський кібернетико-технічний коледж.
Копіювання матеріалу з сайта лише з дозволу адміністрації.
Яндекс.Метрикаключевые слова: Кіровоградський коледж, кібернетико-технічний коледж, коледж, ККТК, Кіровоград, КТККіровоградський кібернетико-технічний коледж kktk.kr.ua, Интернет-магазин poly-kancler.kr.ua, Спілка підприємців в Кіровограді kirspilka.kr.ua, Идеи на медицинскую тематику medtehideas.com.ua, Интернет-магазин poly-kancler.com.ua, Теософия в Кировограде theosophy.kr.ua, Кіровоградський інститут розвитку людини vmurol.kr.ua